UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak te przemiłe panie z pośredniaka zamiast szukać pracy każą się wyrejestrować porażka niewiem co co niektóre tam robią tragedia
Pracujący
Jak te przemiłe panie z pośredniaka zamiast szukać pracy każą się wyrejestrować porażka niewiem co co niektóre tam robią tragedia
Pracujący