UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawet mnie nie strasz... ze w takim tempie ida podwyzki... Mam 23 lata pracuje juz 4 rok i mam ledwie 5500 na rękę. U mnie w firmke zarobki sa tajne ale mam nadzieje na jakas podwyzke bo Kredyt na mieszkanie 800... Auto z salonu kupilem 1600 a i tak dostalem sluzbowa Superba z 43 tys na liczniku... Oplaty starary i odkladam pensje zony smieszne 3000 i raz gora dwa razy na zagraniczne wakacje. Bez sesnu taka robota czas wyjechac.

Rrrrrrrr

Anuluj