UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prace zaczynalem 20 lat temu. .. za 1200 pln potem byly podwyzki, awanse, awanse, podwyzki i tak oto dzisiaj mam ponad 7000.Czego oczekują ludzie, że 3000 na starcie to już wyzysk i on do takiej nie pójdzie, tylko dalej będzie jęczał, że pracy nie ma? Od razu by chcieli dostać 10000 i po 3 miesiącach okaże się, że się do niczego nie nadają, bo CV które przynieśli to stek bzdur napompowany ich własnym ego, ale fajnie wyglądał?