UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli chodzi o SP 19 to od zawsze była nastawiona na sport. Jestem absolwentką i wtedy siatkówka była na pierwszym miejscu. Za moich czasów nie było nam równych :) Bardzo fajny pomysł z treningiem Izabelki. Dzieci to motywuje i zachęca do dalszej pracy. Pozdrawiam

Ola-Boluś

Anuluj