UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli chodzi o SP 19 to od zawsze była nastawiona na sport. Jestem absolwentką i wtedy siatkówka była na pierwszym miejscu. Za moich czasów nie było nam równych :) Bardzo fajny pomysł z treningiem Izabelki. Dzieci to motywuje i zachęca do dalszej pracy. Pozdrawiam
Ola-Boluś