UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nikogo / z dyrekcji Biura Marszałkowskiego / nie było? Trochę żal, a przecież taki niespotykanie "wysoki" awans się zadział.
Nikogo / z dyrekcji Biura Marszałkowskiego / nie było? Trochę żal, a przecież taki niespotykanie "wysoki" awans się zadział.