UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego w Elblągu w szpitalach nie ma wszystkich oddziałów tylko musimy jeździć do olsztyna by sie leczyć. To jest zlosliwe i chore tego politycy i dyrektorzy szpitali nie widzicie. Zajmujcie sie szpitalami nie polityka . Należy wybierać a nie lawirowac.