UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiefy w szpitalu Pani posel Gelert pojawi się hematolog, ja rozumirm, ze byla kampania wyborcza i Psni dyrektor miala inne sprawy na głowie, ale jest tylu chorych z podrjrzeniami białaczki i taki marszami balonowymi nikogo nie uleczycie, trzeba lekarzy nie baloników, idzue lepiej pod szpital protestować

Chory

Anuluj