UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tam w Rosji to nie ma żadnej infrastruktury turystycznej i niewiele jest ciekawego do zobaczenia, nawet w porównaniu z Elblągiem.
Tam w Rosji to nie ma żadnej infrastruktury turystycznej i niewiele jest ciekawego do zobaczenia, nawet w porównaniu z Elblągiem.