UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tam w Rosji to nie ma żadnej infrastruktury turystycznej i niewiele jest ciekawego do zobaczenia, nawet w porównaniu z Elblągiem.


Anuluj