UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ha ha ha oni już mieli wybudować port na 30 mln ton przeładunków rocznie w Jantarnym, jak oni wybudują ten kurort skoro te tereny należą do wojska? Kto będzie tam pływać jak trzeba załatwić wizy jakieś karteczki i mieć paszport i podawać swoje dane Rosjanom nawet tel. i adres zamieszkania?