UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wezcie postawcie tam kamerke za 50 zl z kumulatorem, niech stremuje 24 na dobe postep prac, odciazy was to od ciaglego spamu tym przekopem
wezcie postawcie tam kamerke za 50 zl z kumulatorem, niech stremuje 24 na dobe postep prac, odciazy was to od ciaglego spamu tym przekopem