UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wezcie postawcie tam kamerke za 50 zl z kumulatorem, niech stremuje 24 na dobe postep prac, odciazy was to od ciaglego spamu tym przekopem


Anuluj