UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja nikomu źle nie zyczę ale onkologia kosztuje. .. .Gdyby chorzy na raka byli leczeni nowoczesnymi lekami, każdego roku przedwczesnej śmierci uniknęłoby ponad 30 tys. Polaków. Tyle i tylko tyle.
xyl
Ja nikomu źle nie zyczę ale onkologia kosztuje. .. .Gdyby chorzy na raka byli leczeni nowoczesnymi lekami, każdego roku przedwczesnej śmierci uniknęłoby ponad 30 tys. Polaków. Tyle i tylko tyle.
xyl