UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ja i paru kumpli przyjdziemy zaprotestować przeciwko np. usuwaniu zimą śniegu z ulic bo to wbrew naturze to portel też o nas napisze jakiegoś fajnego artykóła? plisssss. ..
GreenPIS
Jak ja i paru kumpli przyjdziemy zaprotestować przeciwko np. usuwaniu zimą śniegu z ulic bo to wbrew naturze to portel też o nas napisze jakiegoś fajnego artykóła? plisssss. ..
GreenPIS