UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ja i paru kumpli przyjdziemy zaprotestować przeciwko np. usuwaniu zimą śniegu z ulic bo to wbrew naturze to portel też o nas napisze jakiegoś fajnego artykóła? plisssss. ..

GreenPIS

Anuluj