Panie wojewodo Sadowski. .. .Rząd II RP dał nogę i zostawił samych sobie Obywateli. .. .nikt21
Panie wojewodo Sadowski. .. .Rząd II RP dał nogę i zostawił samych sobie Obywateli. .. .