UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystkich co obawiają się, że będzie drogo w sklepach i w ogóle to muszę ich uspokoić. To bardzo dobrze. Podatki dla Państwa wzrosną ( vat i inne), będzie więcej pieniędzy na pomoc socjalną, wzrośnie PKB - same plusy dzięki plusom i nie tylko. Teraz na weekend wydaje się kilkaset złotych – tak od 150 zł do iluś tam. Wydawać 1000 zł i mieć w portfelu gruby plik setek to sama przyjemność. Rozumiem osoby o niskich dochodach /często nie mających chęci do pracy/ głosujące na partie socjalistyczne oferujące bogaty socjal np. PiS. Ktoś kto wydawał 150 zł w weekend i mu cena wzrośnie do 400zł a dostanie 500 czy 1000zł z plusów to i tak nieźle zarobi. Dla chorych jeszcze na lekarstwa zostanie – choć kupić coraz trudniej. Czerwony