UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak tak czytam te komentarze i to pod różnymi artykułami o partiach i wyborach, to odnoszę wrażeenie, że w wyborach uczestniczą prostacy, chamy, fanatycy, świry a te ok 60procent co nie chodzi to ci normalni. Czerwony