UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozegrali się chłopaki. Skazani na pożarcie pokazali pazur. Dwóch / trzech spadów z Olimpii I do rezerw i nie byłoby bramki na 1:1 stara gwardia nie przegra głowy z rogu, byłoby do przodu z pseudo faworytem IV ligi.


Anuluj