UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak mógł wnosić o prawo łaski, skoro prezydent był w Londynie? Bierut to zdrajca był a nie prezydent, bo Polska była pod okupacją do 89 roku.
Zen
Jak mógł wnosić o prawo łaski, skoro prezydent był w Londynie? Bierut to zdrajca był a nie prezydent, bo Polska była pod okupacją do 89 roku.
Zen