UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak mógł wnosić o prawo łaski, skoro prezydent był w Londynie? Bierut to zdrajca był a nie prezydent, bo Polska była pod okupacją do 89 roku.

Zen

Anuluj