UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko z Elbląga pozabierać bo po co temu miastu prestiż, skoro czy się robi czy się leży to mieszkańcą się należy - ale nigdy nic tym mieszkańcą nie pasuje. Przykład?? Organizowany jest test wiedzy o Elblągu - i jaki pierwszy komentarz?? I tak jest ze wszystkim, co by kto nie zrobił to źle, nie dzieje się nic to też źle.
Tomasz 85