UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To czemu starostwa nie przenieść do Pasłęka? Ptestiż miasta by sie podniosł. To jest powiat ziemski czyli Elblażanom potrzebny do niczego. No , chyba , że urzędnikom tam pracującym.

2019

Anuluj