UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To czemu starostwa nie przenieść do Pasłęka? Ptestiż miasta by sie podniosł. To jest powiat ziemski czyli Elblażanom potrzebny do niczego. No , chyba , że urzędnikom tam pracującym.
2019
To czemu starostwa nie przenieść do Pasłęka? Ptestiż miasta by sie podniosł. To jest powiat ziemski czyli Elblażanom potrzebny do niczego. No , chyba , że urzędnikom tam pracującym.
2019