UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świętowali dwudziestolecie upadku i marginalizacji Elbląga pod rządami województwa bagienno-szuwarowego. .. ? A to znaleźli sobie powód do imprezowania. .. W tym układzie nie dziwi wybór miejsca. .. Szkoda tylko publicznego grosza na takie imprezki zasłużonych działaczy. ..

GłębokaMyśl

Anuluj