UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale fajnie kolesie się nagrodami obsypują niech się podznaczają Virtuti Militari za te wiekopomne dzieła i za bój o urząd, a kto tam siedzi w tych radach w tych powiatach w tych komisjach ? stare dziady którzy tylko podtrzymują ten system postsowiecki, a skad sie wzieły te dziady panie ? aaaa no inne dziady ich wzieli do spółki z o. o. po 89,bo dużo musi się zmienić żeby było jak było, a to fajna robota musi być, układać pasjansa na komputerku, ciekawe czy hemoroidy mają od tego siedzenia jak myślicie ?

007

Anuluj