UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Siedziba jest to pozostałość po stolicy powiatu w Pasłęku. Bo wątpię by Gronowo elbląskie, Markusy itp. miały bliżej do Pasłęka.
Tomasz 85
Siedziba jest to pozostałość po stolicy powiatu w Pasłęku. Bo wątpię by Gronowo elbląskie, Markusy itp. miały bliżej do Pasłęka.
Tomasz 85