UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Siedziba jest to pozostałość po stolicy powiatu w Pasłęku. Bo wątpię by Gronowo elbląskie, Markusy itp. miały bliżej do Pasłęka.

Tomasz 85

Anuluj