UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
20 lat mija jak Dziewiałtowski najpierw działacz SLD a potem PO sprzedał Elbląg Olsztynowi ! Taka wiarygodność działaczy tych partii.
20 lat mija jak Dziewiałtowski najpierw działacz SLD a potem PO sprzedał Elbląg Olsztynowi ! Taka wiarygodność działaczy tych partii.