UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

20 lat mija jak Dziewiałtowski najpierw działacz SLD a potem PO sprzedał Elbląg Olsztynowi ! Taka wiarygodność działaczy tych partii.


Anuluj