UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasteczko rowerowe powinno powstać bo to co jest to karykatura tego co pozostało. Powinniście się wstydzić w U M tak dbacie o rozwój dzieci. Na dodatek ścieżki rowerowe w jednej części Elbląga ,nie połączone w całość .