UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Toruń. Piękna starówka. Nie makieta, tylko autentyczne stare miasto. Dwie godziny jazdy samochodem i całkiem inny świat. A restauracje i lokale czynne do północy i dłużej. Gdybym tylko mógł cofnąć czas o kilka lat...
Actros