UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z całym szacunkiem, ale odnoszę wrażenie, że ta impreza organizowana jest dla kilku osób z koła wzajemnej adoracji, które spotyka się w swoim elitarnym, powiatowym gronie czarując się wzajemnie swoją twórczością stylizując się na bon ton pierdon.


Anuluj