UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kółko wzajemnej adoracji. 30 lat próżniactwa. Od 15 lat czytam we wrześniu ofertę szkoleniową i ciągle ta sama tematyka szkoleń. Czasem - dla przyzwoitości - trochę przeredagowany tytuł warsztatu. Ale prowadzący ciągle ci sami od lat, więc niezależnie od problematyki szkolenia - treści ciągle te same. Podczas szkoleń (od jakiegoś czasu płatnych) panie prowadzące klepią nieustannie to samo i ciągle sadzą, że są odkrywcze i twórcze. Od kilku lat lubią sobie podworować z rządu (większość doradców wspierała przed wyborami 2018 - KWW Witolda Wróblewskiego), widocznie nie zdając sobie sprawy, że na sali są jednak wyborcy PIS. Nie! To nie byłoby do pomyślenia, że nauczyciele też są ciemnymi pisowcami! Toteż na sali podczas szkoleń - zażenowany, niemrawy chichot. .. Cóż, czas byłoby na profesjonalistów w WMODN. ..
zwykły elbląski nauczyciel