UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że nie zaproszono na tę uroczystość nauczycieli doradcow metodycznych, którzy pracowali przez lata w tej placówce. Żal!

były dor. met.

Anuluj