UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że nie zaproszono na tę uroczystość nauczycieli doradcow metodycznych, którzy pracowali przez lata w tej placówce. Żal!
były dor. met.
Szkoda, że nie zaproszono na tę uroczystość nauczycieli doradcow metodycznych, którzy pracowali przez lata w tej placówce. Żal!
były dor. met.