UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja liczyłem na to że "starsze panie" z Montexu zmęczą się i dadzą pograć naszym tak z 15 minut przed końcem. Niestety mają szybką kontrę. Ten ich doświadczony skład ograny grał swoje ale też popełniał błędy, niestety u nas było ich znacznie więcej. Brakuje mi Hani Y, brakuje Budynia liczyłem że może Paulina zagra mocną piłkę z drugiej linii, może w następnym meczu a co do Bazy to ona na bank będzie chciała tu wrzucić ile się da. Teraz pora wyciągnąć wnioski, przeanalizować je i pomyśleć nad planem na Jarosław.
JiLniezalogowany