UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kochane dziewczyny co to sie stało w II połowie. .. ??? No ale głowy do góry, przegrać z mistrzem to żaden wstyd. Uważać na zespół z Kobierzyc i Jarosławia. Walczymy dalej !!!


Anuluj