UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kochane dziewczyny co to sie stało w II połowie. .. ??? No ale głowy do góry, przegrać z mistrzem to żaden wstyd. Uważać na zespół z Kobierzyc i Jarosławia. Walczymy dalej !!!
Kochane dziewczyny co to sie stało w II połowie. .. ??? No ale głowy do góry, przegrać z mistrzem to żaden wstyd. Uważać na zespół z Kobierzyc i Jarosławia. Walczymy dalej !!!