UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten kto myślał, że ogramy dream team z Lublina był niepoprawnym optymistą. Prawdę mówiąc to nawet drugi skład MKS ciężko byłoby ograć naszą młodzieżą. Brawa za wyrównaną pierwszą połowę, głowa do góry i jedziemy po punkty do Jarosławia. PS Koszalin trzecia porażka...