UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pierwsza polowa w miarę przyzwoita, druga jakby nam zespół ktoś podmienił. Totalny brak pomysłu, sporo błędów, nie miał kto wziąć na siebie ciężaru gry. Montex zdobył mnóstwo punktów z kontr, których u nas po odejściu M. Balsam nie ma kto wykonywac. Widac potencjał u poszczególnych zawodniczek, ale jako że jest to sport zespołowy, przy braku zgrania potencjał ten pozostanie niestety niewykorzystany.