UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo w Polsce było mało ludności i były liczne mniejszości narodowe, które były przeciwne Polakom np Niemcy czy Rosjanie. W tamtym czasie o sile decydowała głównie liczba zdolnych do służby wojskowej i terytorium i ZSRR było kilkadziesiąt razy większe od Polski.

Zen

Anuluj