UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Entuzjasto a dlaczego Izrael ma dookoła wrogów a nie przyjaciół z takiego samego powodu jak Polska miała w 1939? Mylisz się. Wywalczyliśmy, dzięki słabości zaborców i pokonaniu Bolszewików. Co z tego jak nie była po I wojnie, ale przez 123 lata była niszczona i wyzyskiwana, tak jak kraje kolonialne w Afryce. A Ruskimi to była wojna dlatego, bo nas napadli a nie na własną prośbę, chyba się naczytałeś tych bzdur Hartmana. Lenin chciał Polskę zlikwidować i po trupie Polski dokonać światowej rewolucji. Na szczęście Poalcy dowalili Bolszewikom aż bez butów zwiewali do Moskwy.

Zen

Anuluj