UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zen - To dlaczego w 1939 roku nie wygraliśmy z Niemcami? Jak byliśmy taką potęgą? Nie mieliśmy wojny domowej jak Rosja, ani nie płaciliśmy kontrybucji jak Niemcy? I dlaczego do diabła byliśmy pewni, że jesteśmy mocarstwem? Żyliśmy w świecie fikcji. Czy dziś też nie potrafimy ocenić rzeczywistości?
entuzjasta