UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zen - Po I wojnie światowej Polska nie była pod zaborami. Miała jedną wojnę z ruskimi - prawdopodobnie na własną prośbę. A jeżeli miała dookoła wrogów, to dlaczego nie przyjaciół? Niepodległości po I wojnie nie wywalczyliśmy, tylko dostaliśmy w darze w wyniku wykrwawienia państw zaborczych. I wydawało się, że oczekiwanie, że nasi wrogowie się wykończą wzajemnie da podobny rezultat. Tyle, że nasi dalecy przyjaciele dogadali się z wrogami i nas sprzedali.

entuzjasta

Anuluj