UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Alanci na Agrykola? Sowieccy zolnierze? 17 wrzesnia za ponad 2 tygodnie tez bedzie rocznica jak nas ci alianci wyzwalali. Bo wojna dla nich zaczela sie pozniej jak ich starsi bracia w wierze systemu totalitarnego nie w 39 zaatakowali.... dziekuje .