UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mamy 2019 rok a w info Elbląg komina cenzura wpisów. Co boicie się prawdy że walimy na olsztyn i tych że zdjęć z PSL. Ptzegracie wybory PSL z prezesem za to co robicie z Elbląga.


Anuluj