UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na pierwszym zdjęciu widnieje budynek oficyny dla służby w kompleksie pałacowym w Słobitach. Za czasów PGR - Zaklad Remontowo-Budowlany, po likwidacji opuszczony i aktualnie w ruinie.
captainN
Na pierwszym zdjęciu widnieje budynek oficyny dla służby w kompleksie pałacowym w Słobitach. Za czasów PGR - Zaklad Remontowo-Budowlany, po likwidacji opuszczony i aktualnie w ruinie.
captainN