UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja przejrżdżałam jak były ruiny pałacu ponieważ są to strony rodzinne mojego taty.ale również w środku lasu znajduje się kaplica w gładyszach;)polecam odwiedzenua bo to magiczne miejsce jak dla mnie.
Karolina P.