UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja przejrżdżałam jak były ruiny pałacu ponieważ są to strony rodzinne mojego taty.ale również w środku lasu znajduje się kaplica w gładyszach;)polecam odwiedzenua bo to magiczne miejsce jak dla mnie.

Karolina P.

Anuluj