UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ruin pałacu już nie ma, w ich miejscu stoi odbudowany pałac. Nie mam pewności, ale na pierwszym zdjęciu jest chyba (dziś zawalona) oficyna w Słobitach, widok od strony pałacowych ruin, nie w Gładyszach.
Ruin pałacu już nie ma, w ich miejscu stoi odbudowany pałac. Nie mam pewności, ale na pierwszym zdjęciu jest chyba (dziś zawalona) oficyna w Słobitach, widok od strony pałacowych ruin, nie w Gładyszach.