UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest juz 7-ka do Gdanska, bedzie przekop i to wlasnie on zmieni zycie Elblaga .Bedzie to najciekawszy i najatrakcujniejszy region turystyczny w Polsce.Chcecie to wierzcie, chcecie nie wirzcie , ale to bedzie drugie Zakopane .Tu mamy gory ( przepiekna wysoczyzne z widokami ),zalew i moze , pochylnie i jeziora - pokazcie mi choc jedno miasto w Polsce , ktore ma to wszystko..Ten potencjal jest nie wykorzystany, ale sie to juz niedlugo zmieni.Elblag to perla ,ktora juz niebawem wszyscy odkryja.Poznaniaki wykradli mi moj pomysl na turystyke w Elblagu ,tez bylem na takim boathous-ie ,jeszcze z inna rodzina, wnuczka zlapala tam swoja pieresza rybe.To sa niezapimniane chwile dla wszystkich i nie musi to zaraz byc dom na wodzie , wystarczy lajba ktora ma jakis dach przed sloncem i deszczem troche miejsca chociaz na dwa stoly, BBQ z butla i do tego zabrac wedki i wypoczynek, zabawa gwarantowana.Ten rodzaj rozrywki bedzie wymagal od nas pewnej kultury w zachowaniu sie w nowych warunkach (mam tu na mysli troske o srodowisko,smieci , wrzaski) ,ale na wszystko jest sposob , te sprawy reguluje policja wodna, ktora tez sprawdza trzezwosc dowodzacych jednostkom To ze podroze ksztalca - to pewne ,ale ze moga rozwinac tak piekny region, to jest juz moim marzenim.
Elblaskigosc