UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

trudno pogodzić się z chamskimi wpisami. Może autorom się odechce. Jednak nie powinno być tak NATRĘTNIE głośno. Chętnie będę przychodzić jeśli będzie kameralnie.


Anuluj