UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
trudno pogodzić się z chamskimi wpisami. Może autorom się odechce. Jednak nie powinno być tak NATRĘTNIE głośno. Chętnie będę przychodzić jeśli będzie kameralnie.
trudno pogodzić się z chamskimi wpisami. Może autorom się odechce. Jednak nie powinno być tak NATRĘTNIE głośno. Chętnie będę przychodzić jeśli będzie kameralnie.