UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wedkarz - Toalety ma załatwić organizator tych "dni szczęścia" na Starówce a nie mieszkańcy. Bardzo nieprzyzwoicie że się Pan przyznaje do szczania gdzie się tylko da.


Anuluj