UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wedkarz - Toalety ma załatwić organizator tych "dni szczęścia" na Starówce a nie mieszkańcy. Bardzo nieprzyzwoicie że się Pan przyznaje do szczania gdzie się tylko da.
@Wedkarz - Toalety ma załatwić organizator tych "dni szczęścia" na Starówce a nie mieszkańcy. Bardzo nieprzyzwoicie że się Pan przyznaje do szczania gdzie się tylko da.