UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uważam, że niedopuszczalne i nieprzyzwoite jest to, że prowadzący imprezy konferansjer podpuszczał zgromadzoną publiczność przeciwko mieszkańcom Starówki. Tym którzy mają różne "dobre rady' dla mieszkańców Starówki życzę żeby im obojętnie gdzie mieszkają na Zawadzie czy gdzie indziej pod oknami postawił ktoś 1000 W kolumny i grał stare przebrzmiałe przeboje włoskie i nie tylko 4 czy 5 godzin non stop' Życzę im wszystkim takiego szczęścia.

okularnik

Anuluj