UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkańcy starego miasta jak wy się nie zabierzecie za toi toje to dalej będziemy wam sikać na samochody na bloki i klatki a wiem że macie tego dosyć. Sorry ale wole wam nasikać na dom niż w majtki

Wedkarz

Anuluj