UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkańcy starego miasta jak wy się nie zabierzecie za toi toje to dalej będziemy wam sikać na samochody na bloki i klatki a wiem że macie tego dosyć. Sorry ale wole wam nasikać na dom niż w majtki
Wedkarz
Mieszkańcy starego miasta jak wy się nie zabierzecie za toi toje to dalej będziemy wam sikać na samochody na bloki i klatki a wiem że macie tego dosyć. Sorry ale wole wam nasikać na dom niż w majtki
Wedkarz