UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrz na siebie, mnie to nie interesuje skąd ma pieniądze, ale bardzo fajnie, że promuje tutaj turystykę wodną, bo Elbląg powinien być jej centrum zwłaszcza po przekopie Mierzei Wiślanej.


Anuluj