UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic nie pomieszałem, nawet teraz jest działalność nierejestrowana bez podatku, pola golfowe są biedne? Lotniska też? Nie słyszałem, żeby nasi producenci mebli, którzy brali dotacje z UE byli młodzi, a ile firm po 5 latach zmienia fikcyjne właściciela, żeby podatku nie płacić, oni też go płacą, górnicy, albo policjanci są biedni? Przypominam, że 1 z okolicznych przedsiębiorców, dostał ok 2 mln zł dotacji z UE i nie rozliczył się z tego i jest poszukiwany. Ciekawe czy tacy jak on płacą podatki, albo ci co na czarno ludzi zatrudniają.


Anuluj