UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak pracujesz tak masz, weź się do pracy to też będziesz miał super zagrodę. Jak ktoś sobie zapracuje to ma, kupi pole, maszyny i żyje. No i dobrze, w końcu na wsi ludzie żyją na normalnym poziomie.


Anuluj