UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

- zamiast obornika używa nawozów sztucznych, bo mu nie urośnie - Kiedyś tego nie robiono i też jakoś wyżywili społeczeństwo !!!!! Teraz nastawienie nie jest na wyżywienie społeczeństwa tylko na olbrzymie zyski a to, że się ludzi się truje to już nikogo na tym świecie nie interesuje, tylko dużo kasy, w tym również tej za darmo, którzy rolnicy otrzymują. Szkoda czasu na dyskusję z kimś, co nie rozumie słowa zdrowa żywność tylko trujące gówno, które produkuje.


Anuluj